دستگاه تصفیه هوا شارپ مدل KC-G60SA-W

قیمت محصول

26.250.000

1 عدد در انبار

2 نفر در حال مشاهده محصول هستند

برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید.

توضیحات محصول

دستگاه تصفیه هوا شارپ مدل KC-G60SA-W

دستگاه تصفیه هوا شارپ مدل KC-G60SA-W یک دستگاه تصفیه هوا و مرطوب‌کننده است که برای اتاق های 23 تا 38 متر مربع طراحی شده است. این دستگاه دارای سه فیلتر است: یک فیلتر پیش فیلتر برای حذف ذرات بزرگ، یک فیلتر کربن فعال برای حذف بوها و یک فیلتر HEPA برای حذف ذرات ریز مانند گرده و دود. همچنین دارای یک مرطوب‌کننده است که می تواند رطوبت هوا را افزایش دهد.

 

دستگاه تصفیه هوا شارپ مدل KCG60SAW

ویژگی های دستگاه تصفیه هوا شارپ مدل KC-G60SA-W عبارتند از:

سه فیلتر برای حذف ذرات، بوها و گرده
مرطوب‌کننده برای افزایش رطوبت هوا
شش حالت عملکرد برای شرایط مختلف
سنسور کیفیت هوا برای اندازه گیری کیفیت هوا
تایمر برای خاموش کردن خودکار دستگاه
مصرف انرژی کم

دستگاه تصفیه هوا شارپ مدل KC-G60SA-W یک انتخاب عالی برای افرادی است که به دنبال دستگاه تصفیه هوا با عملکرد بالا و ویژگی های متنوع هستند. این دستگاه می تواند به بهبود کیفیت هوا در خانه یا محل کار شما کمک کند و رطوبت هوا را نیز افزایش دهد.

 

این دستگاه تصفیه هوا و مرطوب‌کننده شارپ با ویژگی‌های متنوعی که ارائه می‌دهد، به نظر می‌رسد انتخاب خوبی باشد. با داشتن سه فیلتر مختلف برای حذف ذرات معلق، بوهای نامطبوع و گرده‌های هوا، می‌تواند کیفیت هوای داخلی را بهبود بخشیده و برای افرادی که به آلرژی‌ها حساس هستند، بسیار مفید باشد.

وجود مرطوب‌کننده نیز از جمله ویژگی‌های مهم است، زیرا افزایش رطوبت هوا در فضاهای خشک می‌تواند به راحتی تنفس راحت‌تری را فراهم کند و برای افرادی که با مشکلات تنفسی دست و پنجه نرم می‌کنند، کمک بزرگی باشد.

سایر ویژگی‌هایی مانند حالات عملکرد مختلف، سنسور کیفیت هوا، تایمر و مصرف انرژی کم نشان دهنده‌ی کارآیی و کاربردی بودن این دستگاه هستند. با توجه به ابعاد اتاق‌هایی که این دستگاه برای آن‌ها طراحی شده است، به نظر می‌رسد که قادر خواهد بود تا کیفیت هوای آن‌ها را بهبود بخشد و باعث آسایش بیشتری برای ساکنان این اتاق‌ها شود.

اطلاعات محصول

ابعاد 710*370*270 میلی متر

۳۷۰x۶۶۰x۲۹۳ میلی‌متر

فیلترها

کربن فعال

فیلتر هپا

محدوده مساحت تحت پوشش

بین ۵۶٫۱ تا ۶۴ متر‌مربع

حداقل و حداکثر صدا

۲۴ – ۵۳ دسی بل

حجم هوای خروجی

۷۲ ˷ ۴۰۸ مترمکعب بر ساعت

تعداد فیلتر

3

عرض

۳۷۰ میلی‌متر

ارتفاع

۶۶۰ میلی‌متر

توضیحات محصول