مقالات, مقالات ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور Epson L730U

ویدئو پروژکتور Epson L730U

ویدئو پروژکتور Epson L730U

ویدئوپروژکتور EPSON L730U با کارایی بالا و شدت روشنایی 7000 انسی لومن،تصاویر روشن و بسیار با کیفیت با وضوح بالای رنگ سفید و غلظت بالا رنگ سیاه را در جلسات،کلاس ها،سخنرانی ها و… به ما میدهد. ویدئوپروژکتور EPSON L730U برای هر کاربری و محلی میتواند یکی از گزینه های اصلی برای انتخاب باشد.

ویدئوپروژکتور EPSON L730U با داشتن صفحه نمایش Full HD و اندازه 500 اینچی صفحه نمایشی بسیار بزرگ با وضوح و کیفیت حیرت انگیز را به ما ارائه میدهد.این ویدئو پروژکتور انعطاف پذیرِلیزری،دارای لامپ لیزری با عمر 20000 ساعت بدون نیاز به تعمیر و نگه داری است که هزینه های جانبی آن را کاهش میهد.علاوه بر این دارای قابلیت هایی نظیر اتصال بی سیم، نصب آسان و برنامه داخلی برای تولید محتوا برای کمک به ارائه بهتر را در اختیار شما قرار میدهد که قابلیت های بسیار کاربردی به شمار می

روند.

 

ویدئو پروژکتور Epson L730U

ویدئو پروژکتور Epson L730U

 

نصب آسان و انعطاف‌پذیر

ویدئوپروژکتور EPSON L730U بسیار جمع و جور است و نصب آسانی دارد،این ویدئو پروژکتور از نصب 360 درجه بدون افت کیفیت نمایش پشتیبانی میکند و از صفحه نمایش فوق عریض 16:6،خروجی HDMI  و ترکیب لبه برای نصب چند ویدئو پروژکتور پشتیبانی میکند.

 

منبع نور و روشنایی

ویدئوپروژکتور EPSON L730U دارای منبع نوری لیزری با طول 20000 ساعته است که دارای فیلترالکترواستاتیک است که کیفیت بالا و هزینه تعمیر بسیار پایینی دارد.این ویدئو پروژکتور دارای شدت روشنایی برابر با 7000 انسی لومن دارد که از فناوری LCD3  پشتیباین مکند که خروجی نور سفید با کیفیت بالایی ارائه میکند و این دستگاه را مناسب برای هر محیط با هر سطح از شدت نور می کند.

 

قابلیت میراکست

در ویدئوپروژکتور EPSON L730U شما می توانید با استفاده از قابلیت میراکست اطلاعات خود را به آسانی از صفحه نمایش گوشی هوشمند یا تبلت خو بدون اتصال کابلی به پروژکتور با وضوح و کیفیت بالا انتقال بدهید و مشاهده کنید.

 

تنظیم میزان روشنایی

منبع نور لیزر همچنین به شما امکان تنظیم دقیق  در افزایش 1% و یک حالت روشنایی ثابت که روشنایی را در سطح مشخصی حفظ میکند،روشنایی را کنترل کنید. این کار تنظیم تصویر را برای تناسب با محیط انجام می گیرد و مشاهده را آسان میکند و همچنین می تواند عمر ویدئو پروژکتور را افزایش بدهد.

 

پخش سفارشی

ویدئو پروژکتور EPSON L730U دارای یک پخش کننده ی داخلی است که میتواند محتوای آپلود شده در شبکه را به نمایش در بیاورد.شما می توانید با استفاده از تبلت،گوشی هوشمند و یا لپ تاپ خود محتوای سفارشی شده را پخش کنید و یا با استفاده از نرم‌افزار مدیریت محتوای ویدئو پروژکتور EPSON L730U لیست های پخش و زمانبدی برای آنها مشخص کنید.

 

ویژگی های کلیدی ویدئوپروژکتور EPSON L730U

  • روشنایی 7000 انسی لومن تصاویر را واضح و ورنگ های روششن را با کیفیت نشان میدهد و همین باعث استفاده در محیط های با نور زیاد میشود.
  • وضوح WUXGA تصاویر شارپ Full HD برای وضوح عالی
  • گزینه های اتصال متعدد پشتیبانی از ورودی 4K،HDMI،HD BaseT،Wi-Fi یکپارچه و قابلیت میرورینگ
  • نصب آسان و انعطاف‌پذیر طراحی سبک و جمع و جور با جابجایی لنز عریض
  • پشتیبانی از قابلیت فاصله اجتماعی اندازه صفحه نمایش مقیاس پذیر تا 500 اینچ

 

ویدئو پروژکتور EPSON L730U یکی از گزینه های بسیار جالب برای استفاده در سالن ،محیط و سخنرانی های بزرگ است این ویدئوپروژکتور با داشتن کنتراست 2500000:1 و روشنایی بالا کیفیت و جزئیات را با وضوح بالا نشان میدهد که یکی از فاکتور های مهم در انتخاب ویدئو پروژکتور مناسب بشمار می آید.